INTERNETA VEIKALĀ WWW.COLORPASTA.LV IEVADĪTO DATU IZMANTOŠANA UN KONFIDENCIALITĀTE

PastaHouse SIA informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta veikala www.colorpasta.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

Lietojot interneta veikalu www.colorpasta.lv, piekrītat, ka SIA PastaHouse darbinieks, ievērojot sniegto datu konfidencialitāti, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

- tīmekļa vietnes kopējo apmeklējumu skaitu,

- IP adreses,

- citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmas administrēšanas nolūkos, kā arī lai veiktu interneta veikala www.colorpasta.lv uzlabošanu.

SIA PastaHouse nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta veikala www.colopasta.lv lietotājs paliks anonīms.

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem PastaHouse SIA ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot preču un pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, ieskaitot informāciju par www.colorpasta.lv un PastaHouse SIA jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta veikalu www.colorpasta.lv, esat piekritis, ka PastaHouse SIA šos datus ir tiesīgs izmantot TIKAI iepriekšminētajos nolūkos.

Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, tad sūtiet mums e-pasta ziņu ar tekstu ''Vēlos atsaukt savu piekrišanu manu personas datu apstrādei'', un mēs to nekavējoties atsauksim.

Uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod pilnvarotajam apstrādātājam Maksekeskus AS.


0
 .