Par mums


Mans vārds ir Arno Polītis, un astoņus gadus esmu strādājis par pavāru, sous-chef un head-chef Latvijas labāko restorānu virtuvēs, kā Riviera, Entresol, Muusu, Zoltners un citos. Tur arī apguvu pastas gatavošanas pamatprincipus. Taču pirms pusotra gada, kad manai četrgadīgajai meitai radās ideja turpmāk taisīt pašiem savus makaronus, pieņēmu līdz šim lielāko savas dzīves izaicinājumu uzsākot uzņēmēja gaitas. Pirmie nepareizie iepakojuma materiāli, iztrūkstošas uzglabāšanas rekomendācijas; tirgošanās pie lielveikalu ieejas no automašīnas bagāžnieka un pirmais klienta prasījums pēc rēķina, čeka; - ir gājis visnotaļ interesanti un izaicinoši! Saprotams, viens pats galā es nebūtu ticis, tāpēc, izsakot dziļāko pateicību par gūtajām zināšanām, praktiskajām apmācībām un atbalstu, pievienojos LIAA Jelgavas Biznesa Inkubatora  profesionāļu un speciālistu komandai , kur sperti jau nākamie soļi produkta un iepakojuma attīstībā, uzņēmuma stratēģijas un nākotnes produktu izstrādē, kā arī citos gan ar profesionālo gan personisko izaugsmi saistītos aspektos. 2019. gada 10. jūlijā piereģistrēts svaigās pastas ražošanas uzņēmums SIA PastaHouse. Izstrādātais produkta iepakojums atbilst visām LR normatīvajām prasībām, izveidotas sadarbības ar vairākiem realizācijas partneriem, tostarp TOP veikalu tīklu, Food&Wine veikalu, kā arī vairākiem citiem veikaliem Rīgā, Jelgavā un Ozolniekos. Esam piedalījušies starptautiskajā izstādē RigaFood2019,  kā arī saņēmuši atzinību par pieprasītāko produktu ZRKAC rīkotajā konkursā Ideju Spogulis 2019. Pieredze virtuvē arī lieti noderēja viesojoties kulinārajā raidījumā Dolce Vita ar Roberto, kur dalījos zināšanās par pastas gatavošanu, kā arī receptēs ar skatītājiem. 

ColorPasta piedāvā klientiem pēc iespējas svaigāku produktu, ražojot to tikai pēc klienta pieprasījuma, neturot krājumus un piegādājot uzreiz nākamajā dienā pēc tā ražošanas. Mēs ļoti lepojamies ar savu darbu; ražošanas process ir 100% roku darbs, katra izmantotā izejviela tiek rūpīgi atlasīta ievērojot augstākos standartus darbā ar pārtikas produktiem, par prioritāti izvirzot produkta svaigumu un kvalitāti. Dārzeņi pirmapstrādes procesā tiek noskaloti un nomizoti, tad vēlreiz rūpīgi noskaloti, līdz tiek spiestas sulas un blenderēti biezeņi. Mēs izvēlamies augstākā labuma cieto kviešu miltus, kas ir ideāli piemēroti svaigajai pastai, piešķirot tai maigu tekstūru un ļaujot mērcēm labāk 'pieķerties' pie pašiem makaroniem.  Mīklas tālāka apstrāde notiek pēc itāļu vecmāmiņu tradīcijām un darbam tiek izmantota mehāniskā mīklas rullējamā mašīna. Mīklas 'palagi' tiek novietoti uz ozolkoka galda, tiek sagriezti vēlamajos izmēros, no kuriem pēc tam tiek locītas vai veidotas attiecīgās pastas formas. Kā visas iepriekšējās darbības, arī kaltēšanas process tiek rūpīgi uzraudzīts un kontrolēts, galaproduktā maksimāli saglabājot gan dārzeņu uzturvērtību, gan ātri pagatavojama produkta īpašību. Mūsu filozofija šajā ir - palīdzēt cilvēkiem sasniegt vairāk; iegūt vairāk laika ikdienas darbiem un vairāk laika sev, lai pilnveidotos; iegūt vairāk enerģiju un nodrošināt savu ķermeni ar to ilgākā laika periodā; sniegt augstvērtīgas un svaigas barības vielas ķermeņa un smadzeņu attīstībai lai, jūs jau uzminējāt: sasniegtu vairāk!

 Produktu klāsts ir ideāli piemērots aktīviem un darbīgiem cilvēkiem un viņu bērniem. Tas ir drošs bērna smadzeņu attīstībai, jo nesatur nekādas mākslīgas krāsvielas vai konservantus. Mūsu svaigā pasta pārsteigs arī vegānus ar tās izsmalcināto garšu un maigo tekstūru kas, arī bez ātrās pagatavošanas priekšrocības vien, ir gardāka un košāka alternatīva līdzīgiem produktiem. Savukārt bērnu iecienītākais gardums ir Caramelle, jeb, kā pats pastas meistars sauktu - konfekšpelmenis; rotaļīgs saldais ēdiens, vai sātīgas un veselīgas brokastis.  

Svaigais produkts der arī jebkuram ēdināšanas uzņēmumam, privātam veselības centram, skolai, atpūtas / sporta vietai, mazumtirgotājam, delikatešu veikalam, viesnīcai vai restorānam. 

Īsā versija par uzņēmumu un produktu apskatāma pievienotajā video:


Paldies ja izlasīji. Tu esi labākā/ais!

Kuros vari mūs atrast?

- Zaļā Govs, Krišjāņa Barona iela 34, Centra rajons, Rīga

- Veikals gardēžiem GURME, Liela iela 7 - 1A, Jelgava

- virtuālais tirgus Svaigi.lv


0
 .